Profesjonalne strony internetowe rozwiązania dla każdej firmy. Innowacyjne rozwiązania dla biznesu. Kompleksowa obsługa przedsiębiorstw. Najważniejszy jest dla nas wspólny sukces.
Projektowanie i tworzenie stron www Kielce
CZYM SIĘ ZAJMUJEMY
NASZA OFERTA
DANE KONTAKTOWE
KONTAKT

tel. 600-155-247


e-mail:
http://www.web4.com.pl
facebook: agencjaweb4
Agencja interaktywna "Web 4" - Kontakt
Zawieszki reklamowe tania reklama Kielce Świętokrzyskie
ZOBACZ NIEKTÓRE Z NASZYCH REALIZACJI
REALIZACJE - STRONY INTERNETOWE

W dzisiejszych czasach Internet dla wielu użytkowników stał się głównym źródłem informacji. Nie istniejąc w sieci skazujemy się tym samym na utratę potencjalnych klientów i zysków.

Profesjonalna strona internetowa jest bardzo ważnym narzędziem marketingowym dzięki któremu firma może dotrzeć do wielu klientów. Klienci mają dostęp przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu do aktualnych informacji istotnych dla firmy.

Zawieszki reklamowe - najtańsza reklama w Kielcach

www.zawieszki-reklamowe.pl

Projekt: Strona internetowa

Adres www: http://www.zawieszki-reklamowe.pl

Technologie: HTML, PHP5


Zawieszki reklamowe to nowa oryginalna i tania forma reklamy dla firm. Dzięki tej zawieszce która jest zawieszana na klamkach mieszkań dotrzesz bezpośrednio do klientów.


Restauracja Sushi NIGIRI

www.sushikielce.com.pl

Projekt: Strona internetowa

Adres www: http://www.sushikielce.com.pl

Technologie: HTML, PHP5


Restauracja Sushi NIGIRI postawiła sobie za cel popularyzację kuchni japońskiej w Kielcach. Znajdują się w największej w regionie Galerii Echo w Kielcach, na piętrze +1. Jest to lokal zamknięty z obsługą kelnerską gdzie można odpocząć od gwaru i w miłej atmosferze spróbować różnych specjałów kuchni japońskiej. Oprócz sushi restauracja serwuje także przystawki, zupy, dania gorące w przystępnych cenach, które zadowolą również osoby niejadające sushi. Jest to idealne miejsce na rodzinny obiad w ciągu dnia, spotkanie bizensowe, ale również na romantyczny wieczór przy lampce wina.


VOL-MAX Usługi transportowe i spedycyjne

www.vol-max.pl

Projekt: Strona internetowa

Adres www: http://www.vol-max.pl

Technologie: HTML, PHP5


Firma "VOL-MAX" zajmuje się transportem i spedycją towarów na terenie całego kraju. Dzięki temu że wypracowali unikalne rozwiązania w zakresie jakości, częstotliwości dostaw oraz czasu realizacji, ich usługi przewyższają znacznie możliwości konkurencji. Nie są najlepsi we wszystkim, lecz dzięki temu, że wyspecjalizowali się w określonych formach transportu dokonują niemożliwego.


Ośrodek Jeździecki QUATRO

www.osrodek-quatro.pl

Projekt: Strona internetowa

Adres www: http://www.osrodek-quatro.pl

Technologie: HTML, PHP5


Ośrodek Jeźddziecki Quatro to idealne miejsce dla wszystkich miłośników przyrody, oraz każdego kto ceni aktywny wypoczynek na łonie natury. Rancho ma prawie 6 ha lasów, łąk, pastwisk i stawów. Położone jest niedaleko Poznania w miejscowości Złotniczki, wśród lasów graniczących z Puszczą Zielonką.


Leśne Zacisze u Kazika

www.lesnezaciszeukazika.pl

Projekt: Strona internetowa

Adres www: http://www.lesnezaciszeukazika.pl

Technologie: HTML, PHP5


Gospodarstwo agroturystyczne Leśne Zacisze położone jest w malowniczej okolicy wsi Radlin. Z każdej strony otaczają go lasy, które przynoszą ukojenie od wielkomiejskiego zgiełku. Obiekt posiada 22 miejsca noclegowe (4pokoje z łazienkami, salon + tv). W ogrodzie znajduje się miejsce na grill oraz plac zabaw dla najmłodszych. W Leśnym Zaciszku u Kazika istnieje również możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych.


Fortis deweloper - osiedle ŚWIERKOWE koło Poznania

fortis-deweloper.pl

Projekt: Strona internetowa

Adres www: http://fortis-deweloper.pl

Technologie: HTML, PHP5


Osiedle Świerkowe to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które znajduje się w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Inwestycja ta ma być realizowana w podpoznańskim Walerianowie, malowniczej miejscowości w gminie Komorniki, w której ma powstać 20 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.


Amisart Poligrafia i Reklama

Projekt: Strona internetowa

Technologie: HTML, PHP5


Firma Amisart świadczy usługi z zakresu poligrafi i reklamy od 2000 r. Zajmuje się grafiką użytkową oraz komputerowym składem publikacji. Posiada własne, dobrze wyposażone studio grafiki komputerowej oraz zespół doświadczonych grafików.

Amis

www.amis-druk.pl

Projekt: Strona internetowa z animacją Flash

Adres www: http://www.amis-druk.pl

Technologie: HTML, PHP5, FLASH


Firma Amis istnieje na rynku poligraficznym od 1998 roku i oferuje swoim Klientom najlepsze rozwiązania poligraficzne. Dzięki ciągłemu unowocześnianiu i rozbudowie parku maszynowego umożliwia stałe podnoszenie jakości druków oraz skracanie terminów realizacji.


Rafał Zychowicz - Usługi remontowo-wykończeniowe

www.zychu.pl

Projekt: Strona internetowa z CMS

Adres www: http://www.zychu.pl

Technologie: HTML, PHP5


Firma Rafała Zychowicza oferuje kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe oraz profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania i aranżacji. Dzięki dużemu doświadczeniu i wiedzy zapewnia swoim Klientom najwyższy poziom usług. Każde zlecenie traktuje indywidualnie, a priorytetem dla niego jest realizacja oczekiwań Klienta.


Kompunkt Sp. z o.o.

Projekt: Strona internetowa z CMS

Technologie: HTML, PHP5, MySQL5, Flash


Firma Kompunkt IT sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą i serwisem sprzętu komputerowego oraz sieci komputerowych.
W ofercie znajduje się kilkadziesiąt tysięcy produktów (materiały eksploatacyjne, komputery, monitory, notebooki, drukarki, oprogramowanie, podzespoły).

EBS

Projekt: Strona internetowa z CMS

Technologie: HTML, PHP5, MySQL5, AJAX


PPHU Karbud

Projekt: Strona firmowa z CMS

Technologie: HTML, PHP5, MySQL5, AJAX